Кошик
233 відгуків
Інтернет - магазин автозапчастин "Руслан Авто" ruslanavto.com.ua
+380 (50) 932-57-50
+380 (98) 884-66-56

Радіатор автомобіля: для чого він потрібен і як за ним доглядати?

Радіатор авто є деталлю з моторного відсіку, завдяки якій відбувається охолодження двигуна.

Радіатори охолодження для автомобілів німецького виробництва та заводів інших країн являє собою теплообмінник, що виконаний з металу, всередині якого знаходиться тосол чи антифриз.

Выбрать запчасти

Радіатори охолодження вимагають догляду, який здійснюється у кілька кроків:

1

Після повного остигання мотору та падіння тиску в системі зливається антифриз. За його станом можна визначити ступінь забрудненості системи охолодження. У разі відсутності бруду в рідині можна констатувати, що чисто і усередині, а при наявності осаду або зміні кольору антифризу система потребує промивання.

2

Заливається дистильована вода (обов'язково дистильована!), в яку для кращого ефекту додається кілька грам некислотного (обов'язково некислотного!) засобу від накипу. Після цього слід завести машину на 15-20 хвилин.

3

Вода з миючими компонентами зливається, замість неї заливається чиста, а потім двигун знову потрібно завести. Процедура повторюється до того моменту, поки радіатор охолодження не буде повністю очищений, тобто злита у черговий раз вода повинна виявитися прозорою.

4

Заливається новий антифриз. Для усунення пробок необхідно завести мотор і долити антифриз до потрібного рівня, оскільки після запуску мотора кількість рідини дещо зменшиться.

Потрібна консультація? Ми на зв'язку!

Як вибрати радіатор по країні виготовлення автомобіля

Nissens

Радіатори охолодження для автомобілів французького виробництва та інших європейських машин завдяки особливій конструкції мають тривалий експлуатаційний термін.

Denso

Радіатори автомобільні розраховані на роботу в різних погодних умовах, відрізняючись малою вагою та компактними розмірами.

NRF

Голландський виробник на регулярній основі тестує свої комплектуючі у спеціальних умовах, що дозволяє підтримувати їхню якість на належному рівні.

Valeo

Радіатори охолодження для автомобілів японського виробництва враховують також особливості машин, що випущені іншими країнами, і призначені для авто преміум-класу.

Thermotec

Радіатори охолодження двигуна виготовлені з матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам, а усі деталі проходять контроль на кожній стадії виробництва.

Від чого залежить ефективність охолодження двигуна

Ефективність охолодження мотору обумовлена якістю охолоджуючої рідини, що використовується в системі, та конструкцією радіатора (кількістю рядів, формою трубок, структурою). Окрім цього, радіатор охолодження для автомобіля повинен мати оптимальні розміри теплообмінника і решітки, а також залишатися чистим.

Коли найкраще проводити очищення радіатора в авто

Система охолодження двигуна вимагає періодичного чищення, яке рекомендується здійснювати мінімум двічі на рік – у квітні та в липні. Навесні усуваються наслідки зимової експлуатації транспортного засобу, а влітку видаляються сліди комах, дрібне каміння, пух та інші забруднення. Провести очищення можна самостійно або, звернувшись до автосервісу.

Де вигідно купити радіатор для автомобіля? Покупка в інтернет-магазині «Руслан Авто» має низку переваг:

Різноманітність вибору

У каталозі 22 товарні групи, в яких представлено понад 20 000 позицій, тож у нас ви знайдете радіатори охолодження для автомобілів корейського виробництваі авто інших країн.

Висока якість

Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, продукція яких відповідає високим вимогам, що підтверджує наявність сертифікатів якості.

Прийнятна ціна

Система охолодження та інші запчастини постачаються нам прямо з заводів-виробників, тому вам не доведеться переплачувати за посередницькі послуги.

Кваліфікована консультація

Купуючи на нашому сайті, ви можете розраховувати на допомогу фахівців, які допоможуть підібрати оптимальне рішення для Вашого автомобіля.

Доставка і оплата

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner