
1 000 ₴
Колодка гальмівна передня Opel Vivaro(01-) FOMAR 692681,
Колодка гальмівна передня Renault Trafic (01-) FOMAR 692681,
Колодка гальмівна передня Nissan Primastar 01- FOMAR 692681,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asam |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 71396; Icer 141315701 |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 62.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |