
354 ₴
Сайлентблок рычага задний Peugeot 508 (10-) (45655 ) FEBI ,
Сайлентблок рычага задний Peugeot 407 (04-) (45655 ) FEBI ,
Сайлентблок рычага задний Citroen C5 (08-) (45655 ) FEBI ,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кросс-номери | Febi Bilstein 45655; Sasic 2250011 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6, 508 |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |