
1 146 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 1540.10 |
| Довжина | 140.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 42 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Logan |