
914 ₴
Колодки гальмівні дискові передн Renault Logan (0141.20) REMSA,
Колодки гальмівні дискові передн Renault MCV (0141.20) REMSA,
Колодки гальмівні дискові передн Renault Sandero (0141.20) REMSA,
Колодки гальмівні дискові передн Renault Clio II (0141.20) REMSA,
Колодки гальмівні дискові передн Renault Symbol (0141.20) REMSA,
Колодки гальмівні дискові передн Renault Thalia (0141.20) REMSA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | GDB400 |
| Ширина | 99.6 мм |
| Висота | 64.8 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Largus, Super 5 |