
437 ₴
Сальник N FIAT/IVECO 8140.61 50X70X10 FPM B1BAVISLSFRDX7 Corteco 12015093B
| CO12015093B | |
| Опис: | CORCOS 40003630 САЛЬНИК ВАЛА РОЗП. 50x70x10 FIAT 2.5D |
|
Внутрішній діаметр [мм]: 50 Зовнішній діаметр [мм]: 70 Товщина [мм]: 10 |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015093B |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Trafic, Master, 132, 131 |