
2 186 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | ELRING 389440 |
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 389.440 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Товщина | 1.2 мм |
| Проекція поршня від | 0.4 мм |
| Проекція поршня до | 0.5 мм |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Patriot, Daily |