
2 784 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 71811 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 258 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |