
2 427 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 28006048 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 214 мм |
| Ширина ядра радіатора | 263 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |