
1 261 ₴
| Радіатор опалювача DAF 65 CF, 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF 65, CF 75, CF 85, XF 105, XF 95 CE136C-XF355M 01.97- |
Матеріал:
алюміній
Товщина [мм]:
42
Ширина [мм]:
194
Висота [мм]:
370
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Кросс-номери | Daf 1262853; NRF 54254 |
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 54254 |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 194 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |