
2 172 ₴
Радиатор печки F DOBLO FIAT OE 46722928 FAST FT55082
| Радиатор (208x158x32) FIAT DOBLO, DOBLO CARGO, IDEA, PUNTO; LANCIA MUSA, YPSILON 1.1-1.9 D 09.93- | |
|
Висота [мм]: 158 Ширина [мм]: 208 Товщина [мм]: 32 Кондиціонер да |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT55082 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 208 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 10, Doblo, Punto, Ypsilon |